תיאום הורי

יישוב מחלוקות לאחר הגירושין

דיאלוג הורי לטובת הילדים

התיאום ההורי הוא מנגנון המאפשר לכם ההורים ליישב מחלוקות לאחר הגירושין. בכל תחום שילדכם מעורבים בהם: טיול לפולין, רכישות וקניות שלא הוסדרו במזונות או במחציות, רישיון לאופנוע וגשר לשיניים… כל דבר שעלול ליצור מחלוקת בין ההורים על הסכמות או אי הסכמות שצצות במהלך החיים.

התיאום ההורי יאפשר לכם ליצור דיאלוג הורי לטובת הילדים כך שלא תצטרכו לפתוח את נושא המזונות בבית המשפט ותמנעו מריבים מיותרים וילדכם יהיו מאושרים מהתיאום ההורי ויקבלו דוגמה טובה לחיים של דיאלוג עם בני זוגם בעתיד ואתם תזכו להערכה ולנחת. למעשה התהליך דומה להדרכת הורים אלה שכאן אתם אלה שכותבים את המדריך… התהליך אינו מתמקד בעבר, אלא – בהווה ובעתיד!

מטרת התיאום לקדם ולסייע להורים אשר בשלב זה כבר מותשים מהמאבק הבלתי פוסק ביניהם ואשר מבינים ומרגישים את הנזק שנגרם לילדים בשל כך לעצור ולהנמיך את שפת המאבק הזוגי לפתח ולתרגל – שפה קצת שונה! שפה של דיאלוג הורי. הכל נעשה למען וסביב הצרכים של הילד!

בכל מפגש מעלים הם נושא לדיון, צורך של הילד, מגדירים אותו, מעלים פתרונות אפשריים, מקבלים החלטה לפתרון, מיישמים בשטח ובוחנים את אופן הביצוע ושיתוף הפעולה ביניהם.
בתהליך מפתחים ההורים מודעות תרומתו של כל צד לקונפליקט, מודעות לנזק הנגרם לילדים והכרת יכולתם לסובב את הגלגל לצד המיטיב יותר עם הילדים ועם עצמם.

קישור לאתר תיאום הורי בישראל:
http://www.pcisrael.co.il

פגישה ראשונה ללא עלות

שתפו
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
אשמח לעמוד לשירותכם

פגישת מהו"ת ראשונה ללא עלות

*מידע ,היכרות ותיאום ציפיות