מחירון גישור

כמה זה עולה?

הליך גישור עולה כעשירית מהליך משפטי

המחירים המוצגים בחבילות מתייחסים לכל ההליך ויכולים על פי החלטת הצדדים לשאת בעלות באופן שווה או לא, על פי החלטה שתסוכם בפגישת המהו"ת ובמעמד חתימה על הסכם לגישור בין המגושרים והמגשר. המחירים המוצגים כוללים מע"מ ואינם כוללים עלות של יועצים חיצוניים כגון אקטואר ,עורך דין לכתיבת החוזה ,שמאי לנכס ושאר יועצים לצורך הגישור. ניתן לקבל גישור בקו' (גישור בשניי מגשרים יחד) המחיר יהיה כפוף לחבילות של מינימום שעות ומפגשים שיקבעו מראש . זמן לקריאה של כתבי טענות מבית משפט ושיחות טלפון מעל 5 דקות יחושבו כשעת גישור לצורך חישוב הזמן הנדרש עבורם.

גישור שלום בית או לחלופין גישור גירושין

מגשר יחיד

פגישת התאמה לגישור עד חצי שעה ללא עלות. במידה ותתנו בי את אמונכם ונימצא שתתאימו להליך הגישור נוכל להתחיל מיד בתהליך או לפחות לפתוח יומנים ולקבוע עד 4 מפגשים קדימה סה"כ 6 שעות גישור כולל טיוטת הסכמות לניסוח הסכם גירושין שיועבר לעריכה של עורך דין.
מחיר לכל החבילה 8,900 ש"ח.
*כל שעת גישור נוספת 700 ש"ח לשני הצדדים יחד.

גישור לאחר גירושין

מגשר יחיד מתאים להורים שסיימו את הליך הגירושין ועדיין מסוכסכים ולא מגיעים להסכמות

ההליך הנ"ל יהיה הסיכוי הטוב ביותר שתתנו לילדכם לראות שאבא ואימא הם הורים מול ילדיהם ולא משנה עד כמה היו מכוערים מלחמות הגירושין מעתה נגיע להסכמות ולאוגדן חוקים שיעזור לכם לממש את ההורות המשותפת ולסדר את המשך החיים מול הילדים . מה שלא צלח בגישור לגירושין יכול להיות פתיר במסגרת הליך גישור לאחר גירושין.
מחיר מיוחד של 700 ש"ח לשעת גישור לאחר גירושין יחד לשניי הצדדים.
חבילה הכוללת 6 שעות גישור ב4 מפגשים 3,900 ש"ח כולל מע"מ.

גישור טרום נישואין / גישור עסקי, מסחרי וארגוני

שעת גישור למגשר יחיד

עלות שעת גישור 400 ש"ח מכל צד , לא כולל תשלום ליועצים חיצונים (אקטואר , עורך דין ,שמאי וכו') במידה וידרשו. ניתן לשלב גישור עם מגשר/ת נוספים (גישור בקו') במסגרת כזו המחיר יהיה כפוף לחבילה של זמן וכמות מפגשים מינימלית שתקבע במעמד חתימת הסכם לגישור. בגישור ארגוני יש להוסיף 4 שעות הכנה לגישור להבנת הסכסוך ולהכרת הגורמים בארגון ואפשרות לראיין אותם במקום עבודתם. במידה ויש צורך לקרוא כתבי טענות שהוגשו לבית המשפט יחושבו שעות העבודה לפי כמות הדפים והחומר שהמגשר נאלץ לקרוא לפני הפגישות. המחיר כולל מע"מ.

פגישת ראשונה ללא עלות

שתפו
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
אשמח לעמוד לשירותכם

פגישת מהו"ת ראשונה ללא עלות

*מידע ,היכרות ותיאום ציפיות