אודות

נעים להכיר

שלמה דרורי | מגשר

קצת על עצמי: אני נשוי משנת 2000 למיכל חברתי מאז שהייתי חייל בסדיר והיא תלמידת י"ב, כל חיי הבוגרים עסקתי בתחום השיווק והמכירות בתחומים מגוונים: ביטוחים ,רהיטים פרסום והצטיינתי בסגירת חוזים ומכירות כי תמיד חתרתי לסגירת עסקה.

במרוצת השנים כאשר רוב חבריי הקרובים התגרשו בגירושין מכוערים במלחמות משפט שגזלו מהם את רוב כספם והגרוע מכל: הזיקו לילדיהם באופן כמעט בלתי הפיך… הדבר השפיע עליי לכדיי שליחות והחלטתי ללמוד את תחום הגישור: המנגנון שבו תמיד האמנתי שהוא הדרך הטובה ביותר לתקשורת בין אנשים!!! ואני מחשיב את עצמי כאיש של אנשים והתחלתי לנצל את כישורי המשא ומתן שלי והדרך היצירתית שבא אני נוקט בסגירת עסקאות עם לקוחותיי ולהביא את יכולות המשא ומתן שלי לידי תחום הגישור, הפישור והנחיית קבוצות דיון. אני בוגר קורס גישור וגישור משפחה מטעם לשכת עורכי הדין וחבר בלשכת המגשרים בישראל ,מתמחה באיזון משאבים בין בניי זוג בוגר קורס יחסי ממון במשפחה של אוניברסיטת בר אילן ומשתתף בצוות גירושין בשיתוף פעולה, מייסד ומנהל את הפורום הישראלי לגישור בפייסבוק ומתאם הורי בהכשרתי מטעם עידית הוניגמן. בחדר הגישור שלי אוכל לתת לכם את השיקוף הנכון לסכסוך שלכם. יחד אתכם נמצא את הדרכים ליישב סכסוך בעזרת כלי הגישור, הניסיון והידע שצברתי במרוצת השנים.

אני בוגר קורס אן אל פי (NLP) ואשמח לעזור לכם להגיע להסכמות ולהעביר אותכם בתהליך להיות אנשים מאושרים עם מנגנון ליישוב סכסוכים עתידיים. תמיד אשמח לעמוד לשרותכם .כמגשר טראנספורמטיבי אני שואף לעבוד עם הסכסוך וההסכם הוא המוצר הנלווה של ההליך ולא המטרה העיקרית. יחד איתכם אנחנו נייצר סיעור מוחות לפתרונות לבעיה ולסכסוך. אתם קובעים ואני עוזר לכם לנסח את ההסכמות ומציע חלופות.

"ואם פרידה אז שיהיה שלום בינינו אם כבר שלום אז שיהיה מי שישמור עלינו ואם עוזבים נשאיר את הכול מאחורינו עד היום שמישהו יפגיש בינינו "

- דיקלה

שיר הפרידה המדהים של דקלה מעודד ומשאיר מסר ברור לסגירת מעגל בשלום. אין ספק שהשיר הוא המנון הפרידות והגירושין האופטימי ובעל מסר קולע מדויק לגבי המשך החיים של כל צד בזוגיות שהתפרקה לה. מומלץ להאזין לשיר לפניי כל פגישת גישור, יעוץ זוגי או לפניי כל פעם שנרגיש כעס ונפנה אותו לצד השני.

פגישת ראשונה ללא עלות

שתפו
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
אשמח לעמוד לשירותכם

פגישת מהו"ת ראשונה ללא עלות

*מידע ,היכרות ותיאום ציפיות